Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.

Historia naszej działalności sięga 1997 roku. Początki były związane z różnymi branżami m.in. motocyklami, które były i pozostały naszą pasją do dnia dzisiejszego. Caravaning zrodził się na dobre w naszej głowie w 2008 roku kiedy to pierwszy camper zagościł w naszym domu. 

Od tego czasu pasja narastała z każdą następną podróżą. Na tej podstawie zbudowaliśmy nową markę, której założeniem było oferowanie klientom nowych i komfortowo wyposażonych pojazdów campingowych, które dają pewne i bezpieczne podróżowanie po Europie i nie tylko. Tak powstała nowa rodzinna firma, czyli CamperPlanet. Nasze motto zrealizowaliśmy już w 2011 roku kiedy to do naszej rodziny dołączył pierwszy nowy camper.    Od 2011 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem pojazdów campingowych marki Roller Team i Caravans International. Z roku na rok poszerzamy swoją działalność o nowe marki oraz produkty. Staramy się aby nasz sklep stacjonarny oraz internetowy był dobrze wyposażony oraz oferował klientom szeroką gamę produktów w najlepszych cenach. W siedzibie naszej firmy można znaleźć  bardzo bogaty asortyment wyposażenia dodatkowego, nie tylko do samochodów campingowych ale również do przyczep campingowych takich firm jak FIAMMA, OMNISTOR, THULE, TRUMA, EBERSPACHER, DOMETIC, WAECO i wiele innych.